XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

29 NIEDZIELA ZWYKŁA - 21. 10. 2018 r.

  

Dzisiaj  Światowa Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Taca na Mszach świętych przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii, natomiast ofiary do skarbon na papieskie dzieła misyjne.

 

Nabożeństwa różańcowe codziennie dla dorosłych, młodzieży i dzieci o godz. 17.30, po różańcu Msza św.

 

W poniedziałek przypada w liturgii wspomnienie św. Jana Pawła II.

 

W środę o godz.18.45 wznawia  swoje  spotkania  Schola  młodzieżowa. Zapraszamy wszystkie młode osoby potrafiące śpiewać i grać na różnych instrumentach. Próby poprowadzi nasz nowy organista.

 

W najbliższy czwartek o godz. 16.00 w kaplicy całodziennej adoracji spotkanie grup Modlitwy naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

 

1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych, która przypomina nam, że wszyscy jesteśmy powołani do świętości. Dlatego my chcemy propagować prawdziwą ideę uroczystości Wszystkich Świętych. Chcemy pokazać, że święci są wśród nas, że świętość jest osiągalną i że wszyscy jesteśmy powołani do świętości. Dlatego też zapraszamy dzieci i dorosłych przebranych w strojach świętych, swoich patronów lub ulubionych świętych w przyszłą niedzielę 28 października na Mszę świętą o godz. 11.00.