II NIEDZIELA WIELKANOCNA 2017

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA WIELKANOCNA - 23. 04. 2017 r.

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy świętej uczczenie relikwii św. s. Faustyny. O godz. 15:00 Koronka i Litania do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy nie tylko czcicieli Bożego Miłosierdzia, ale wszystkich parafian.

2 Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia Bożego zbiórka ofiar do skarbon jako wyraz solidarności z narodem syryjskim, przede wszystkim w zrujnowanym Aleppo. Pomoc zostanie przekazana za pośrednictwem Caritas Polska, która od lat niesie pomoc ofiarom syryjskiego konfliktu.

Natomiast dzieci w Niedzielę Miłosierdzia przyniosą na Mszę św. na której będą - skarbonki wielkopostne, do których zbierały swoje oszczędności dla potrzebujących.

4 W poniedziałek przeniesiona z niedzieli Uroczystość św. Wojciecha i o godz. 18.00 Suma Odpustowa w parafii św. Jerzego przy ul. Swoboda.

5. We wtorek święto św. Marka Ewangelisty – patrona naszych Księży Kapelanów Szpitali. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Księży Solenizantów we wtorek o godz.8.00.

6 W najbliższą środę w Tygodniu miłosierdzia o godz. 15.00 – dodatkowa Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych dla seniorów, ludzi podeszłych wiekiem z naszej parafii. Po Mszy św. w Sali Domu Parafialnego spotkanie przy kawie i placku.

7. W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 3 Gimnazjum o godzinie 18.45 w Sali Domu Parafialnego.

8. W przyszłą niedzielę rozpocznie się IX Ogólnopolski TYDZIEŃ BIBLIJNY pod hasłem „Idźcie i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu„

9.Organizujemy pielgrzymkę parafialną do Częstochowy 10 i 11 czerwca. Koszt 120 zł. Posiłki we własnym zakresie. Zapisy w zakrystii razem z kosztami.

Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017