IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 26. 03. 2017 r.

1. Rozpoczęliśmy PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. Niech te dni staną się czasem modlitwy, słuchania głosu Chrystusa i spotkania z Nim w sakramencie pojednania i eucharystii. Nauki rekolekcyjne będą na Mszach św. o godz. 10.00 i 18.00. Od poniedziałku do środy Msza św. o 7.15, nie będzie natomiast Mszy o godz. 8.00. Spowiedź św. w ramach rekolekcji pół godziny przed Mszą św. Koronkę w te dni odmawiamy o godz. 9.45.

2. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.00

Gorzkie Żale o godz. 17.15 – natomiast o godz. 18.00 KRÓTKA WIECZORNA MSZA ŚW.

3. W środę po wieczornej – rekolekcyjnej Mszy św. spotkanie dla lektorów i osób czytających Słowo Boże w czasie Mszy św. w Sali domu parafialnego.

4. Drogi Krzyżowe w piątek: dla dzieci o 17.00. Zapraszamy z rodzicami; dla młodzieży i dorosłych po wieczornej Mszy św.

5. W tym tygodniu I sobota miesiąca – na Mszę św. i konferencje o godz. 7.15 zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca naszej parafii.

6. Przy wejściu do kościoła można zabierać koperty na Daninę Diecezjalną. Będziemy ją składać do skarbon. Danina wynosi 1 zł 70 gr. od osoby. Można złożyć więcej, aby zadośćuczynić za tych, którzy tego nie uczynią.

7. Na zapleczu kościoła do nabycia są paschaliki w cenie 7 zł., jako nasza pomoc dla ubogich; są one znakiem Chrystusa zmartwychwstałego nawiedzającego nasze domy.

8. W następne dwie niedziele będzie można złożyć do skarbon ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego i na paczki świąteczne dla rodzin potrzebujących pomocy z naszej parafii.

9. Chorych I piątkowych i kwartalnych odwiedzimy w piątek 7 i w sobotę 8 kwietnia. Będą to odwiedziny związane ze świętami Wielkanocnymi – można zgłosić w biurze czy zakrystii dodatkowych chorych – starszych. Nie będzie więc odwiedzin w I sobotę 1 kwietnia.

Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017