OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28.02.2021 r.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

1. Dzisiaj – Dzień modlitwy, Postu i solidarności z misjonarzami - można złożyć ofiarę do skarbon na misje.

 

2. Droga Krzyżowa w naszym kościele w piątki tylko jedna dla wszystkich o godz. 17.30. 

 

3. W Wielkim Poście zapraszamy także do pielgrzymowania po kościołach stacyjnych Poznania. Spis wywieszony w gablocie.

 

4. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.00.

 

5. Gorzkie Żale o godz. 17.15 – natomiast o godz. 18.00 krótka bez kazania Msza św. Kazania podczas Gorzkich Żali głosi Ks. Ryszard.

 

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.  Spowiedź w czwartek i w piątek od 15.00 do 18.30, dla dzieci w piątek od godz. 16,00 i Komunia co pół godziny.

 

7. W I piątek o godz. 7.30 Msza św. z konferencją – zapraszamy szczególnie czcicieli Miłosierdzia Bożego naszej parafii. W sobotę Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie.

 

8. Chorych miesięcznych Ks. Proboszcz i Ks. Marek odwiedzą z sakramentami św. w piątek 5 marca, Ks. Ryszard w sobotę 6 marca. W związku z epidemią prosimy, by w tym tygodniu do czwartku włącznie w godzinach otwarcia biura parafialnego potwierdzić, chęć przyjęcia kapłana. Pójdziemy tylko do tych, którzy wyraźnie o to poproszą. 

 

9. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne według ustalonych dni i godzin. 

 

10. Przy wejściu do kościoła można zabierać koperty na Daninę Diecezjalną. Będziemy ją składać do skarbon.  Danina wynosi 1 zł 70 gr. od osoby. Można złożyć więcej, aby zadośćuczynić za tych, którzy tego nie uczynią.

 

11. W przyszłą niedzielę po Gorzkich Żalach a przed wieczorną Mszą św. krótki koncert pieśni pasyjnych.

 

12. W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin: śp. Eugeniusz Kujawa z ul. Nałkowskiej. Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.