VII NIEDZIELA ZWYKŁA 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

7  NIEDZIELA ZWYKŁA - 19. 02. 2017 r.

1. W poniedziałek 20 lutego o godz. 18.45  w sali Domu Parafialnego Krąg Biblijny - tym razem podejmiemy refleksję na temat Księgi Nahuma.

2. Święto Katedry świętego Piotra przypomina, że Stolica Piotrowa jest podstawą jedności Kościoła. Cały Kościół modli się wtedy, aby „pośród zamętu świata nasza wiara pozostała nienaruszona”. Z okazji tego święta, w środę 22 lutego 2017 roku o godz. 18.00 odbędą się w Katedrze Poznańskiej uroczyste Nieszpory pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego. Do udziału w Nieszporach Księża Biskupi serdecznie zapraszają szczególnie wszystkich Profesorów i innych Pracowników Akademickich miasta Poznania, a przede wszystkim Pracowników Wydziału Teologicznego UAM.

3. W  najbliższy czwartek o godz. 16.30 w Sali Domu Parafialnego spotkanie Grup Modlitwy naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

4. W piątek o godzinie 16:00 zapraszamy na film pt. „Ostatni szczyt” Najlepsza filmowa opowieść o kapłaństwie, jaką widziało kino. Film trwa 80 min.

5. W poniedziałek 27 lutego  o godz. 18.45 w sali Domu Parafialnego spotkanie dorosłych osób, chcących przygotować się do Sakramentu Bierzmowania.

6. Organizujemy dla dzieci  wakacyjną pielgrzymkę po ziemi warmińsko-mazurskiej w dniach od 2 do 10 lipca. W programie: zwiedzanie: Wilczego Szańca, Fromborka, spotkanie z Mikołajem Kopernikiem w jego muzeum i seans w planetarium, rejs statkiem po Zalewie Wiślanym, odwiedzimy park rozrywki. Będziemy w sanktuarium w Gietrzwałdzie, Świętej Lipce, Stoczku Klasztornym. W programie konkursy i zajęcia sportowe. Koszt: 1050 zł za 9 dni. Informacje i zapisy u S. Barbary w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 200 zł.