XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

28 NIEDZIELA ZWYKŁA - 14. 10. 2018 r.

 

Dzisiaj Dzień Papieski – zbiórka ofiar do skarbon przeznaczona jest na Dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli na stypendia dla uzdolnionych uczniów z ubogich środowisk.

 

W poniedziałek początek parafialnej pielgrzymki do Rzymu. Zakończenie 22 października. Przewodniczyć pielgrzymce będzie były wikariusz Ks. Dominik, który na wiosnę rozpoczął przygotowania.

 

Nabożeństwa różańcowe codziennie dla dorosłych, młodzieży i dzieci o godz. 17.30, po różańcu Msza św.

 

We wtorek przypada 40 rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową, natomiast w czwartek św. Łukasza – dzień modlitw za pracowników służby zdrowia.

 

W najbliższy czwartek o godz. 18.45 w kościele spotkanie lektorów czytających  słowo Boże w dni powszednie na Mszach świętych. Zapraszamy także wszystkich chętnych do tej posługi.

 

Niedziela za tydzień 21 października to  Światowa Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Taca na Mszach świętych przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii, natomiast ofiary do skarbon na papieskie dzieła misyjne.

 

Kandydaci do sakramentu bierzmowania z klas VII mają spotkania w tym tygodniu w środę lub piątek. Spotkania odbywają się o godz. 18.45 w Sali Domu Parafialnego. Serdecznie zapraszamy

 

Poznańska Grupa Ekumeniczna, zrzeszająca Kościoły Chrześcijańskie Miasta Poznania, serdecznie zaprasza na XVII Ekumeniczne Święto Biblii w dniach 20 -25 października br. Szczegóły na plakatach w gablocie przed kościołem.

 

W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin  śp. Stanisław Czaplicki z ulicy Drzewieckiego. Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu …