II NIEDZIELA ZWYKŁA 2019

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.01.2019 r.

 

W najbliższy poniedziałek 21 stycznia od godz. 16.00 kolęda na życzenie – kto z mieszkańców bloków nie przyjął kolędy w wyznaczonym terminie a chciałby to uczynić prosimy o podanie adresu w zakrystii.

Z okazji przypadających w tym miesiącu Dnia Babci i Dnia Dziadka, w poniedziałek 21 stycznia 2019 roku, o godz. 18:00 w Katedrze Poznańskiej nabożeństwo słowa i kolędowanie, któremu będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek. 
Do udziału w spotkaniu zapraszamy Babcie i Dziadków, ich wnuki, wolontariuszy Caritas, a także wszystkich pragnących okazać miłość, wdzięczność i szacunek osobom starszym.

W styczniu nie ma konferencji przed chrztem – chrzest zgłaszamy w biurze parafialnym.

Ks. Proboszcz we wtorek będzie nieobecny w biurze parafialnym.

Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o zjednoczenie chrześcijan. Również w naszym kościele podczas codziennych Mszy św. modlimy się o zjednoczenie wszystkich chrześcijan, natomiast program nabożeństw ekumenicznych w Poznaniu wywieszony jest w gablocie przed kościołem.

Światowe Dni Młodzieży w Panamie od 22 do 27 stycznia.

W sobotę 26 stycznia po wieczornej Mszy św. wspólne śpiewanie kolęd.

Wznawiamy bezpłatne korepetycje dla młodzieży z matematyki. Zapisy w zakrystii.

W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Bronisława Ostrowska z ulicy Żeromskiego. Msza św. pogrzebowa w najbliższy wtorek o godz. 11.00 w naszym kościele a następnie pogrzeb na naszym cmentarzu. Polećmy zmarłą Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie…