XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 2018


 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

26 NIEDZIELA ZWYKŁA - 30. 09. 2018 r.

 

 

W poniedziałek o godz. 18.45 w sali Domu parafialnego katecheza dla rodziców i chrzestnych pragnących ochrzcić swoje dzieci w październiku

We wtorek o godz. 19.00 spotkanie redakcji gazety Dobra Nowina Zapraszamy nowe osoby do tworzenia parafialnej gazety.

W piątek  5 października w liturgii Kościoła przypada wspomnienie św. S. Faustyny. Po każdej Mszy św. w naszym kościele będzie można uczcić relikwie świętej przez ucałowanie.

W najbliższą sobotę  6 października wspominamy 27 rocznicę konsekracji naszego kościoła

W tym tygodniu przypada I czwartek , piątek i sobota miesiąca –czwartek- dzień poświęcony w naszej parafii modlitwie w intencji powołań do służby w Kościele . Spowiedź w czwartek  od g. 15.00, natomiast spowiedź pierwszopiątkowa od 15.00 do 18.30 dla młodzieży i dorosłych ,  dla dzieci od 16.00 i komunia święta o godz. 16.00, 16.30, 17.00 i 17.30 .   

W I piątek o godz. 7.30 Msza św. z konferencją – zapraszamy szczególnie czcicieli Miłosierdzia Bożego naszej parafii, natomiast w sobotę Wspólnotę Żywego Różańca.

Chorych comiesięcznych i kwartalnych  odwiedzimy : Ks. Proboszcz i Ks. Marek w piątek,  Ks.Waldemar w sobotę . Odwiedziny rozpoczynamy o godz. 8.30 – prosimy o cierpliwe oczekiwanie.

Jutro  rozpoczynamy miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe.  Codziennie dla dorosłych , młodzieży i dzieci o godz. 17.30 . Rozważania poprowadzą / w poniedziałek – Żywy Różaniec, we wtorek – Caritas Parafialna, w środę – dzieci, w czwartek – Czciciele Miłosierdzia Bożego, w piątek – dzieci, w sobotę i niedzielę – Kapłani i S. Pallotynki , po różańcu Msza św.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie różańca dzieciom I Komunijnym. Zapraszamy dzieci i rodziców.

Kandydaci do sakramentu bierzmowania z naszej parafii – klasy  III Gimnazjum mają spotkania w środy lub piątki pierwszego tygodnia miesiąca, czyli 3 albo 5 października, klasy VIII w środy lub piątki drugiego tygodnia miesiąca czyli 10 albo 12 października , klasy VII w środy lub piątki trzeciego tygodnia miesiąca czyli 17 albo 19 października. Spotkania odbywają się o godz. 18.45 w Sali Domu Parafialnego. Serdecznie zapraszamy

Kandydatów z klas siódmych prosimy o odebranie deklaracji dzisiaj po Mszach świętych w zakrystii.

 

W tym tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Janina Stawicka z ul. Dąbrowskiego i śp. Zenona Czapkiewicz z ul. Lindego – Msza św, pogrzebowa będzie w najbliższy wtorek o godz. 10.00, a następnie pogrzeb na naszym cmentarzu. Polećmy zmarłe Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie …