OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.10.2021 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Dzisiaj DZIEŃ PAPIESKI. Zbiórka ofiar do skarbon na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.

 

2. Od najbliższego poniedziałku 11 października, w godzinach otwarcia biura parafialnego przyjmujemy rezerwacje intencji mszalnych na pierwsze półrocze 2022 roku.

 

3. We wtorek, 12 października br., w Rocznicę Poświęcenia Katedry Poznańskiej w Bazylice Archikatedralnej o godz. 1130, z okazji Światowego Dnia Seniora Msza św., której przewodniczyć będzie Ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek, na którą zapraszamy szczególnie wszystkich seniorów, emerytów i starszych wiekiem. Przed Mszą św. o godz. 1100 krótki koncert religijny.

 

4. We wtorek o godz. 17:30 w modlitwie różańcowej uczestniczyć będą kandydaci do sakramentu bierzmowania w ramach cotygodniowego spotkania formacyjnego. Przed nabożeństwem będzie okazja nabycia różańca.

 

5. W środę 13. dzień miesiąca. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00. Tego dnia różaniec w ramach nabożeństwa fatimskiego.

 

6. W czwartek Dzień Edukacji Narodowej, w modlitwie różańcowej polecać będziemy wszystkich nauczycieli, katechetów i wychowawców.

 

7. Nabożeństwa różańcowe w październiku codziennie dla dorosłych, młodzieży i dzieci o godz. 17.30. Rozważania poprowadzą /w poniedziałek i wtorek - dzieci, w środę – Żywy Różaniec, w czwartek – Caritas Parafialna, w piątek - Czciciele Miłosierdzia Bożego, w sobotę i niedzielę – Kapłani i S. Pallotynki/, po różańcu Msza św. 

 

8. Biuro parafialne czynne według ustalonych dni i godzin. Ks. Proboszcz w czwartek będzie w biurze od godz. 17.00 do 17.30.

 

9. Rada Osiedla Ogrody zgłosiła do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego projekt budowy Skweru im. Wandy Błeńskiej na pętli Ogrody. Zachęcamy parafian do głosowania na ten projekt. Więcej informacji na plakacie wywieszonym w gablocie.

 

10. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Gertruda Szulc z ul. Nowy Świat. Polećmy zmarłą Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie…