NIEDZIELA CHRZEST PAŃSKI 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA - CHRZEST PAŃSKI - 12.01.2020 r.

 

Spowiedź ze względu na kolędę codziennie wieczorem do godz. 17.50!

W styczniu nie ma konferencji przed chrztem – chrzest zgłaszamy w biurze parafialnym.

Ks. Proboszcz będzie nieobecny w biurze parafialnym w okresie kolędy.

W sobotę 18 stycznia początek Tygodnia Powszechnej Modlitwy o zjednoczenie chrześcijan. Również w naszym kościele podczas codziennych Mszy św. będziemy modlić się o zjednoczenie wszystkich chrześcijan, natomiast program nabożeństw ekumenicznych w Poznaniu wywieszony jest w gablocie przed kościołem.

W przeddzień Tygodnia Modlitwy o zjednoczenie chrześcijan 17 stycznia na godz. 12.00 Muzeum Martyrologii Wielkopolan – Fort VII i Poznańska Grupa Ekumeniczna zaprasza na Fort VII na modlitwę pamięci.

W przyszłą niedzielę – trzecią miesiąca ofiary składane na Mszach św. przeznaczone są na cele inwestycyjne w parafii.

Wznawiamy bezpłatne korepetycje dla młodzieży z matematyki. Zapisy w zakrystii.

20 stycznia zakończymy kolędę w domach jednorodzinnych, natomiast w ostatnim roku oddano klucze do mieszkań w blokach przy ul. Zofii Nałkowskiej numery: 22 A B C D i 43, 45, 47, 49, 51, 53. Dlatego proponujemy jeszcze w tym roku wizytę duszpasterską w dniach: 21 stycznia bloki nr 22 A B C D, 22 stycznia bloki nr 43, 45, 47 i 23 stycznia bloki nr 49, 51, 53. Prosimy o zgłoszenie w biurze parafialnym bądź zakrystii numeru mieszkania tych, którzy chcą przyjąć kapłana z błogosławieństwem kolędowym.

W dniach 24 i 25 stycznia będzie kolęda na życzenie dla parafian z domów jednorodzinnych, którzy w tym roku z różnych przyczyn nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym wcześniej terminie.

W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin Marian Sałabun z ul. Wiosennej.

 

PLAN KOLĘDY