OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.01.2023 r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. We wtorek 24 stycznia zakończymy odwiedziny duszpasterskie. Bardzo dziękujemy Parafianom za zaproszenie do wspólnej modlitwy, poświęcony czas na rozmowę i złożone ofiary. Bóg zapłać.

2. W poniedziałek 23 stycznia minie 160 lat od wybuchu powstania styczniowego. Z tej okazji Stowarzyszenie Opieki nad Zabytkowym Cmentarzem Jeżyckim organizuje na cmentarzu o godz. 15.30 spotkanie upamiętniające tę rocznicę

3. Do środy, 25 stycznia trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan pod hasłem Czyńcie dobro, szukajcie sprawiedliwości. Codziennie podczas Mszy św. modlimy się o jedność chrześcijan.

4. W piątek przypada 27. dzień miesiąca, modlić się będziemy o rychłą beatyfikację Służebnicy Bożej dr Wandy Błeńskiej. O godz. 17:30 różaniec w kościele, następnie Msza św. w intencji rychłej beatyfikacji i krótka modlitwa przy jej grobie.

5. W najbliższą sobotę, tj. 28 stycznia o godzinie 18:50 odbędzie się kolejny koncert z cyklu Wieczorów Muzycznych w Kościele na Nowinie. Usłyszymy kwartet smyczkowy w składzie. Więcej informacji na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii. 

6. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne od środy według ustalonych godzin.

7. W sobotę 4 lutego parafie naszego dekanatu Poznań Jeżyce udają się na pielgrzymkę do Smolic w ramach przygotowania do koronacji wizerunku Matki Bożej. Zapisy w zakrystii, chętnych parafian zapraszamy do udziału.

8. Zmarli nasi parafianie: śp. Sabina Palczewska z ul. Szamotulskiej – pogrzeb we wtorek na Junikowie, śp. Bożena Krzyżanowska z ul. Pięknej – pogrzeb w Przeźmierowie, śp. Krystyna Nijawska z ul. Wiosennej – Msza pogrzebowa w czwartek o godz. 9:00, pogrzeb na Junikowie. Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie …