OGŁOSZEIA DUSZPASTERSKIE 15.05.2022 r.

V NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Dzisiaj w naszej parafii uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00. Miejsca w kościele rezerwujemy dla rodziców, chrzestnych i osób starszych z rodziny, a na balkonie kościoła dla rodzeństwa, i innych gości. Pozostałych parafian, także dzieci z godz. 11.00, prosimy o przyjście na inną Mszę św. Przez Biały Tydzień dzieci wraz z rodzicami będą uczestniczyły w Mszy św. o godz. 18.00 i majowym nabożeństwie.

2. Nabożeństwa majowe w niedziele o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy św. natomiast w sobotę o godz. 20.30 przy kościele.

3. W sobotę 21 maja o godz. 10:00 w Katedrze Poznańskiej ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki udzieli święceń kapłańskich pięciu diakonom naszej Archidiecezji. Polecamy ich w modlitwie.

4. W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin: śp. Edward Pawłowski z ul. Szafirowej. Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie…