Ogłoszenia parafialne 24.09.2023

 

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 24.09.2023 r.

 

We wtorek o godz. 18.30 w Sali Domu Parafialnego spotkanie redakcji naszej parafialnej gazety. Zapraszamy także wszystkich chętnych , którzy chcą się zaangażować w pracę redakcji.

 

W środę modlitwa w intencji beatyfikacji dr Wandy Błeńskiej. O 17:30 różaniec misyjny, następni Msza Św. i modlitwa przy grobie.

 

W czwartek o godz. 17.00 w Sali na górze spotkanie wspólnoty Małego Apostoła. Zapraszamy dzieci od 6 roku życia. Będziemy modlić się, przygotowywać scenki teatralne, przedstawienia, uczyć dobrych manier i działać apostolsko.

 

W najbliższy piątek 29 września o godz. 16.00 w Sali Domu Parafialnego spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas, Wspólnoty Żywego Różańca, Czcicieli Miłosierdzia Bożego i Apostolstwa Dobrej Śmierci.

 

W sobotę 30 września po wieczornej Mszy św. około godz. 18.50 odbędzie się koncert rozpoczynający kolejny cykl Wieczorów Muzycznych w kościele na Nowinie. Wystąpi kwintet instrumentów dętych. Więcej informacji na plakacie w gablocie, w tygodniku Dobra Nowina oraz na stronie internetowej naszej parafii.

 

Wniedzielę o godz.10.00 w Sali na górze spotkanie scholii dziecięcej. Pragniemy ,aby był to zespół rodzinny. Dlatego też zapraszamy rodziców i dzieci z wszelkimi instrumentami.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do służby przy ołtarzu. Zgłoszenia u ks. Bartka.

 

Nabożeństwa różańcowe od 1 października codziennie dla dorosłych, młodzieży i dzieci o godz. 17.30. Rozważania poprowadzą: w poniedziałek - dzieci, we wtorek – szafarze,
w środę – Żywy Różaniec, w czwartek – Caritas Parafialna,
w piątek - Czciciele Miłosierdzia Bożego, w sobotę i niedzielę – Kapłani i S. Pallotynki, po różańcu Msza św. W najbliższą niedzielę dzieci otrzymają kartę z Matką Bożą, a za każdą obecność na różańcu dwa „brylanty” do udekorowania sukni. Za wierne chodzenie będą upominki.

 

Rodziny zapraszamy do udziału w konkursiepn. „Szyjemy suknie dla Matki Bożej”. Za tydzień będzie można się zgłosić przed kościołem pobrać szablon. Technika wykonania prac dowolna.

 

Wznawiamy wydawanie naszej parafialnej gazety – Dobra Nowina. Wznawiamy jako tygodnik w zmniejszonej objętości z kolorowymi zdjęciami.