OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.09.2020 r.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Dzisiaj o godz. 20.00 w naszym kościele kolejne nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy!!!

 

 

2. Także dzisiaj i w następną niedzielę po wszystkich Mszach św. w biurze parafialnym będziemy zapisywać dzieci klas III z naszej parafii na przygotowanie do I Komunii – prosimy rodziców, aby to uczynili.

 

 

3. Msze św. w dni powszednie o godz. 7.30 i 18.00, w niedziele o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Spowiedź codziennie rano pół godziny przed Mszą świętą i wieczorem od 17.00 do 17.50, w niedzielę przed każdą Mszą św. Ks. Kanonik ze względu na stan zdrowia nie będzie spowiadał rano.

 

 

4. Wszystkie dzieci śpiewające i grające zapraszamy do chórku dziecięcego Owieczki Pana. Próby śpiewu odbywają się w każdą niedzielę w sali przy kościele o godzinie 10.00 i śpiewamy na Mszy św. o godzinie 11.00. 

 

 

5. Trwa epidemia – przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w kościele.

Spowiadamy tylko w otwartych częściach konfesjonałów, a po zakończonej spowiedzi każdy spowiadający się dezynfekuje folię ochronną. Nie korzystamy z zamkniętych części konfesjonałów.

 

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

 

     - w poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego

     - w piątek święto św. Stanisława Kostki – imieniny Ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego

 

 

7. W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Jan Juja z ul. Żarnowieckiej, Marek Andrzejewski z ul. Żarnowieckiej, Krystyna Lerczak z ul. Narewskiej i śp. Roman Ignyś z ul. Dąbrowskiego. Msza pogrzebowa i pogrzeb w najbliższy wtorek o godz. 12:30. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie…