OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.6.2020 r.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Spowiedź św. codziennie rano od godz. 7.00 do 8.00 i popołudniu od 17.00 do 17.45, a w niedzielę pół godz. przed każdą Mszą. Spowiadamy  w konfesjonałach z przestrzeganiem zasad sanitarnych i tylko przy otwartej części konfesjonału.

 

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

·      W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

·      W czwartek wspomnienie NMP Świętogórskiej z Gostynia

 

3. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu według ustalonych dni i godzin.  

 

4. W lipcu i sierpniu w niedzielę nie będzie Mszy św. o 12.30

Biuro parafialne czynne w środy w godz. od 9.00-10.00 i we wtorki i czwartki w godz. 16.30-17.30. Okazja do spowiedzi 30 minut przed każdą Mszą św. Nieczynna będzie biblioteka. W lipcu nieobecni w parafii Ks. Kanonik i Ks. Ryszard, a w sierpniu Ks. Proboszcz i Ks. Marek.

 

5. Zapraszamy na niezwykły, międzynarodowy koncert z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II. W koncercie wystąpią artyści z 40 krajów świata, soliści Polskiej Opery Narodowej i Polskiego Baletu Narodowego. W programie muzyka sakralna i klasyczna, składająca się z utworów Schuberta, Mozarta, Verdiego i Moniuszki. Pierwotnie, koncert miał odbyć się w prestiżowym Lincoln Center w Nowym Jorku, jednak ze względu na epidemię został zrealizowany w wersji on-line. Emisja online odbędzie się dzisiaj, w niedzielę 21 czerwca, o godz. 20.00 na stronie wydarzenia www.jp2concert.com. Serdecznie zapraszamy do oglądania!