IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

22.03.2020 r.

 

1. W związku z wprowadzeniem Stanu Epidemii w naszej Ojczyźnie, na mocy Dekretu Księdza Arcybiskupa dzisiaj nie będzie Gorzkich Żali, a w piątek Drogi Krzyżowej.

 

2. W związku z epidemią spowiadamy na zapleczu kościoła: w niedzielę pół godz. przed Mszą św., w dzień powszedni od godz. 7:00 – 8:00 i od godz. 17:00 – 18:00. Wejście przez kościół na korytarz przed biurem parafialnym

 

3. W najbliższą środę 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego – jest to także Dzień Świętości Życia.Wyjątkowo w tym roku przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego dokona każdy indywidualnie, a Mszę św. z intencji dzieci poczętych, których życie jest zagrożone i podejmujących duchową adopcję odprawimy w późniejszym terminie. Tekst przyrzeczenia dostępny na stronie internetowej naszej parafii.

 

4. Do końca marca nie będzie żadnych spotkań Grup duszpasterskich naszej parafii.

 

5. W związku z zaistniałą sytuacją nasz parafialny tygodnik Dobra Nowina ukazywać się będzie tylko w formie elektronicznej dostępnej na naszej stronie internetowej (www.dobrypasterz.pl) w zakładce Tygodnik Dobra Nowina.

 

6. Biuro parafialne będzie czynne tylko w czwartek i piątek w godzinach otwarcia w sprawach pilnych i koniecznych.

 

7. Przy wejściu do kościoła można zabierać koperty na Daninę Diecezjalną. Daninę składamy w kopertach do skarbon.

 

8. Sklepik na zapleczu kościoła nieczynny do odwołania. 

 

9. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Marta Puszczyk z ul. Szamotulskiej. Msza św. pogrzebowa w najbliższą środę o godz. 11.00, a następnie pogrzeb na naszym cmentarzu. Polećmy zmarłą Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie…