III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

15.03.2020 r.

 

1. W związku z wprowadzeniem Stanu Zagrożenia Epidemicznego w naszej Ojczyźnie, na mocy Dekretu Księdza Arcybiskupa dzisiaj nie będzie Gorzkich Żali, a w piątek Drogi Krzyżowej.

 

2. Planowane przyjmowanie intencji mszalnych na drugie półrocze przesuwamy na termin późniejszy, który wcześniej podamy do wiadomości.

 

3. We wtorek swoje imieniny obchodził będzie Ks. Kanonik. Tego dnia o godz. 7.30 Msza św. w intencji solenizanta a także życzenia imieninowe.

 

4. Do końca marca nie będzie żadnych spotkań Grup duszpasterskich naszej parafii.

 

5. W związku z zaistniałą sytuacją od przyszłego tygodnia Dobra Nowina ukazywać się będzie tylko w formie elektronicznej dostępnej na naszej stronie internetowej w zakładce Tygodnik Dobra Nowina.

 

6. Przy wejściu do kościoła można zabierać koperty na Daninę Diecezjalną. Daninę składamy w kopertach do skarbon.

 

7. Sklepik na zapleczu kościoła nieczynny do odwołania. 

 

8. W związku z występującym ryzykiem zarażenia koronawirusem informujemy, że od 16 marca 2020 roku do odwołania Biuro Cmentarza będzie obsługiwało wyłącznie w sprawach związanych z załatwianiem formalności pogrzebowych.

 

Biuro Cmentarza czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-14.00

 

W pozostałych sprawach udzielamy informacji telefonicznie pod numerami telefonów:

61847-59-40 lub kom. 516-656-991 

 

9. W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Roman Przybylski z ul. Nowy Świat. Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie …