II NIEDZIELA ZWYKŁA 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.01.2020 r.

 

Spowiedź ze względu na kolędę codziennie wieczorem do godz. 17.50!

Ks. Proboszcz będzie nieobecny w biurze parafialnym w okresie kolędy.

Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Zjednoczenie chrześcijan. Również w naszym kościele podczas codziennych Mszy św. będziemy modlić się o zjednoczenie wszystkich chrześcijan, natomiast program nabożeństw ekumenicznych w Poznaniu wywieszony jest w gablocie przed kościołem.

Wznawiamy bezpłatne korepetycje dla młodzieży z matematyki. Zapisy w zakrystii. 

20 stycznia zakończymy kolędę w domach jednorodzinnych, natomiast w ostatnim roku oddano klucze do mieszkań w blokach przy ul. Zofii Nałkowskiej numery: 22 A B C D i 43, 45, 47, 49, 51, 53. Dlatego proponujemy jeszcze w tym roku wizytę duszpasterską w dniach: 21 stycznia bloki nr 22 A B C D, 22 stycznia bloki nr 43, 45, 47 i 23 stycznia bloki nr 49, 51, 53. Prosimy o zgłoszenie w biurze parafialnym bądź zakrystii numeru mieszkania tych, którzy chcą przyjąć kapłana z błogosławieństwem kolędowym.

W dniach 24 i 25 stycznia będzie kolęda na życzenie dla parafian z domów jednorodzinnych, którzy w tym roku z różnych przyczyn nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym wcześniej terminie. Prosimy o zgłoszenie zakrystii bądź w biurze parafialnym.

W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do na Diecezjalne Radio EMAUS .

 PLAN KOLĘDY