NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY - 29.12.2019 r.

 

We wtorek Msza św. wieczorna połączona z nabożeństwem na zakończenie roku będzie o godz. 17.00. NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 18.00.

W Nowy Rok – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki  -  w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 7.30 – pozostałe jak w niedzielę.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz. 15.00 do 17.50. W piątek od godz. 15.00 do 18.30, komunia św. od  16.00 co pół godziny. W piątek  o godz. 7.15 Msza św. z konferencją. W sobotę Msza św. o godz. 7.30, a następnie nabożeństwo pierwszo sobotnie.

Spowiedź ze względu na kolędę codziennie wieczorem do godz. 17.50.

W styczniu nie ma spotkań dla młodzieży przed bierzmowaniem.

W styczniu nie będzie też odwiedzin chorych ani konferencji przed chrztem – chrzest zgłaszamy w biurze parafialnym.

Biuro parafialne w tym tygodniu czynne tylko w czwartek i piątek. Ks. Proboszcz w biurze nieobecny.

Odwiedziny duszpasterskie zwane „kolędą” rozpoczniemy 2 stycznia. W tym roku odwiedzimy z wizytą duszpasterską tylko parafian mieszkających w domach jednorodzinnych.

Nie będzie zawiadomień o kolędzie. Plan kolędy będzie podany w niedzielnych ogłoszeniach, wywieszony w gablocie, wydrukowany w „Dobrej Nowinie” i na stronie internetowej naszej parafii.

W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Wiktoria Wysocka z Pl. Waryńskiego – Msza św. pogrzebowa najbliższy poniedziałek o godz. 12.15, a następnie pogrzeb na naszym cmentarzu i śp. Danuta Urbankowska z Pl. Waryńskiego – pogrzeb 3 stycznia o godz. 12.30 na Górczynie. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie…

PLAN KOLĘDY