XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.11.2019 r.

 

Wszystkich ministrantów oraz kandydatów zapraszamy na zbiórkę w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.

Dzisiaj o godz. 15.00 będzie spotkanie pielgrzymów, którzy brali udział w pielgrzymce we wrześniu szlakiem wybrzeża Polski.

W ramach przygotowania do Nawiedzenia Matki Bożej Częstochowskiej w Cudownej Kopii Obrazu zapraszamy na Akatyst ku czci Najświętszej Maryi Panny w najbliższą środę po wieczornej Mszy św.

Spotkanie formacyjne Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św. wyjątkowo w czwartek 21 listopada po Mszy św. wieczornej.

W najbliższą sobotę 23 listopada o godz.18.00 rozpoczynamy misje święte przygotowujące naszą wspólnotę parafialną na uroczystość nawiedzenia Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej. Słowo Boże podczas misji będzie głosił Ks. Dr Adam Adamski – filipin z Gostynia. Program misji świętych umieszczony w naszej parafialnej gazecie, wydrukowany w specjalnym informatorze i wywieszony w gablocie przy wejściu do kościoła, a także na stronie internetowej naszej parafii. Serdecznie zapraszamy Wszystkich Parafian!!!

W przyszłą niedzielę – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.