XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 06.10.2019 r.

 

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie różańca dzieciom I Komunijnym. Zapraszamy dzieci i rodziców.

Od niedzieli 6 października trwa odpust MBNP w Farze Poznańskiej. Program w gablocie przed kościołem.

W najbliższy poniedziałek o godz. 18.30 katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych ,którzy chcą ochrzcić dziecko w październiku.

Nabożeństwa różańcowe codziennie dla dorosłych , młodzieży i dzieci o godz. 17.30 . Rozważania poprowadzą / w poniedziałek – Żywy Różaniec, we wtorek – Caritas Parafialna, w środę – dzieci, w czwartek – Czciciele Miłosierdzia Bożego, w piątek – dzieci, w sobotę i niedzielę – Kapłani i S. Pallotynki , po różańcu Msza św.

W najbliższy wtorek od godz. 14.00 przyjmujemy w biurze parafialnym rezerwację intencji mszalnych na pierwsze półrocze 2020 roku.

W najbliższy piątek o godz. 16.30 w Sali Domu Parafialnego spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy !!!

Zapraszamy uczniów z klas 1 – 8 na spotkania wspólnoty młodego Apostoła, które odbywają się w każdą sobotę o godz.. 10:00 w sali przy kościele.

Również w sobotę Wielkopolskie Forum Pamięci Narodowej na Forcie VII przy ul. Polskiej w godzinach od 10.00 do 20.00. Wstęp wolny.

Październik Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. Śp. Dr Wanda Błeńska spoczywająca na naszym cmentarzu została ogłoszona świadkiem wiary Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego w Kościele Powszechnym.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii Dzień Papieski i Niedziela Misyjna. Gościć będziemy Siostry Pallotynki pracujące na misjach w Kamerunie.
Podzielą się swoim doświadczeniem misyjnym i zbiorą przed kościołem ofiary na potrzeby misji.

Także w przyszłą niedzielę o godz. 20.00 w naszym kościele ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.

W ubiegłą niedzielę na potrzeby poszkodowanych parafian zebraliśmy 5846 zł.
Bardzo dziękujemy.

W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Stefania Nowak z ul. Miłej, Halina Sworek z ul. Nowy Świat, Anna Bernacka z ul. Wiślanej – Msza św. pogrzebowa w najbliższy wtorek o godz. 10.00 w naszym kościele, a następnie pogrzeb na Górczynie i Józef Łysiak z ul. Polskiej – Msza św. pogrzebowa w najbliższą środę o godz. 11.00 a następnie pogrzeb na naszym cmentarzu. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie …