XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 22.09.2019 r.


Zapraszamy
chętne osoby pragnące włączyć się w tworzenie naszego parafialnego tygodnika Dobra Nowina we wtorki na godzinę 19.00 do domu parafialnego.

W najbliższą środę – czwartą miesiąca po Mszy św. i nowennie spotkanie formacyjne dla szafarzy w Sali Domu Parafialnego.

W najbliższy czwartek spotkanie Grup Modlitwy naszej parafii. Początek o godz. 16.00 w kaplicy całodziennej adoracji. Serdecznie zapraszamy.

Zbiórka wszystkich ministrantów młodszych i starszych oraz kandydatów  w czwartek o godz. 18:00  Msza św. i po Mszy św. spotkanie w salce.

Wszystkie dzieci śpiewające i grające zapraszamy do chórku dziecięcego Owieczki Pana. Próby śpiewu odbywają się w każdą niedzielę w sali przy kościele o godzinie 10.00 i śpiewamy na  Mszy św. o godzinie 11.00.

Pierwsze spotkanie dla rodziców  dzieci I Komunijnych  będzie w poniedziałek 30 września o godz. 18.30 w Sali Domu Parafialnego. Obecność obowiązkowa – serdecznie zapraszamy!!!

W ostatnich tygodniach na terenie naszej parafii miały miejsce dwa zdarzenia. Pierwsze – uderzenie pioruna w dom , drugie – pożar innego mieszkania. Jako wspólnota  pragniemy pomóc tym rodzinom, dlatego w przyszłą niedziele organizujemy zbiórkę ofiar do skarbon na ten cel. Bardzo dziękujemy.