XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.09.2019 r.

 

Jeszcze dzisiaj po wszystkich Mszach św. w biurze parafialnym będziemy zapisywać dzieci klas III z naszej parafii na przygotowanie do I Komunii – prosimy rodziców, aby to uczynili.

Zapraszamy chętne osoby pragnące włączyć się w tworzenie naszego parafialnego tygodnika Dobra Nowina we wtorki na godzinę 19.00 do domu parafialnego.

W najbliższą środę – trzecią miesiąca po Mszy św. i nowennie spotkanie formacyjne świeckich lektorów w Sali Domu Parafialnego.

Zbiórka wszystkich ministrantów młodszych i starszych oraz kandydatów  w czwartek o godz. 18:00  Msza św. i po Mszy św. spotkanie w salce.

W najbliższy piątek o godz. 5.00 rano wyjazd parafialnej pielgrzymki. Tym razem zwiedzamy wybrzeże Polski.  Powrót w niedzielę około 21.00.

Wszystkie dzieci śpiewające i grające zapraszamy do chórku dziecięcego Owieczki Pana. Próby śpiewu odbywają się w każdą niedzielę w sali przy kościele o godzinie 10.00 i śpiewamy na  Mszy św. o godzinie 11.00.

Małżeństwa, które w tym roku przeżywają 25 i 50 rocznicę udzielenia Sakramentu Małżeństwa zaproszone są do Katedry na Uroczystą Mszę św. połączoną z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich w niedzielę 22 września na godz. 16.00. Po Mszy św. przewidziane jest również spotkanie księdza Biskupa z czcigodnymi Jubilatami w gmachu Arcybiskupiego Seminarium Duchownego.

W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Stanisław Karbiak z ul. Dąbrowskiego. Msza św. pogrzebowa 16 września o godz. 10.00 w naszym kościele a następnie pogrzeb na Junikowie. Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie…