XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 08.09.2019 r.


W niedziele
8 i 15 września po wszystkich Mszach św. w biurze parafialnym będziemy zapisywać dzieci klas III z naszej parafii na przygotowanie do I Komunii – prosimy rodziców, aby to uczynili.

Spotkanie dla wyjeżdżających na parafialną pielgrzymkę będzie w poniedziałek 9 września o godz. 18.30 w Sali Domu Parafialnego – uzupełnimy dane i wpłaty.

Zapraszamy chętne osoby pragnące włączyć się w tworzenie naszego parafialnego tygodnika Dobra Nowina we wtorki na godzinę 19.00 do domu parafialnego.

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy wszystkich ministrantów młodszych i starszych oraz kandydatów na pierwszą zbiórkę, w czwartek o godz. 18:00 Msza św. i po Mszy św. spotkanie w salce.

W piątek o godz. 20.00 w naszym kościele kolejne nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy!!!

Wszystkie dzieci śpiewające i grające zapraszamy do chórku dziecięcego Owieczki Pana. Próby śpiewu odbywają się w każdą niedzielę w sali przy kościele o godzinie 10.00 i śpiewamy na Mszy św. o godzinie 11.00.

W sobotę 14 września po wieczornej Mszy św. na naszym cmentarzu przy kwaterze żołnierskiej będzie uroczystość patriotyczno-religijna organizowana przez Radę Osiedla „ Ogrody” z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy!!!

W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do skarbon na KUL i Wydział Teologiczny UAM.

Także w przyszłą niedzielę - trzecią miesiąca ofiary składane na Mszach świętych przeznaczamy na cele inwestycyjne w parafii.

W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Marek Damsé Z Pl. Waryńskiego i śp. Adam Gryczyński z ul. Dąbrowskiego. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie…