VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA - 02.06.2019 r.

 

Rada Osiedla Ogrody zaprasza dzisiaj od godziny 12.00 do 18.00 na coroczny festyn osiedlowy do Ogrodu Botanicznego. Na uczestników czekają występy artystyczne, zabawy i konkursy dla dzieci.

Dzisiaj do skarbon można złożyć ofiary na kontynuację budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. pierwsza katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy chcą ochrzcić dziecko w czerwcu. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek 6 czerwca zapraszamy na film „Każdy jest kimś”. Film trwa 100 minut i porusza tematykę wartości ludzkiego życia i jego obrony. Rozpocznie się o godz. 18.45 w sali Domu Parafialnego

W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca . Spowiedź w czwartek i w piątek od 15.00 do 18.30 , dla dzieci w piątek od godz. 16,00 i Komunia co pół godziny.

W I piątek o godz. 7.30 Msza św. z konferencją – zapraszamy szczególnie czcicieli Miłosierdzia Bożego naszej parafii.

Chorych przed wakacjami z sakramentami świętymi nawiedzimy Ks. Proboszcz i Ks. Marek w I piątek czyli 7 czerwca.

Nabożeństwa czerwcowe w soboty i niedziele o godz. 17.30 w pozostałe dni tygodnia po wieczornej Mszy św.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zbiórka ofiar do skarbon na potrzeby KUL –u i Wydziału Teologicznego UAM .

W kościele pw. Św. Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej w dniach 10, 17, 24 czerwca i 1 lipca o godz. 20.00 odbędą się konferencje zatytułowane „ Dlaczego warto poświęcić się Bogu przez Niepokalane Serce Maryi „ Szczegóły na pierwszym spotkaniu. Serdecznie zapraszamy.

W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Marian Jerzewski z ul. Szpitalnej, śp. Marianna Suchomska z ul. Szpitalnej, śp. Elżbieta Przybylska z ul. Engestroma i śp. Zdzisław Muszyński z Pl. Waryńskiego. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie …