VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 26.05.2019 r.

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 rocznica I Komunii św. dla dzieci klas czwartych. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

W najbliższy czwartek spotkanie Grup Modlitwy naszej parafii. Początek o godz. 16.00 w kaplicy całodziennej adoracji. Serdecznie zapraszamy.

W sobotę o godz. 7.30 Msza św.,a następnie nabożeństwo Pierwszej Soboty.

Chorych przed wakacjami z sakramentami świętymi nawiedzimy Ks. Waldemar w I sobotę  czyli 1 czerwca, natomiast Ks. Proboszcz i  Ks. Marek w I piątek czyli 7 czerwca.

Nabożeństwa majowe do piątku włącznie w niedziele o godz. 17.30, a w dni   powszednie  po wieczornej Mszy św., natomiast od  1 czerwca nabożeństwa czerwcowe - soboty i niedziele o godz. 17.30 w pozostałe dni tygodnia po wieczornej Mszy św.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W kościele pw. Św. Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej w dniach 10, 17, 24 czerwca i 1 lipca o godz. 20.00 odbędą się konferencje zatytułowane „Dlaczego warto poświęcić się Bogu przez Niepokalane Serce Maryi". Szczegóły na pierwszym spotkaniu. Serdecznie zapraszamy.

Rada Osiedla Ogrody zaprasza w niedzielę 2 czerwca od godziny 12.00 do 18.00 na coroczny festyn osiedlowy do  Ogrodu Botanicznego. Na uczestników czekają  występy artystyczne, zabawy i konkursy dla dzieci.

W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Marian Remlein z ul. Engestroma i śp. Regina Kucharz z ul. Pilickiej. Msza św. pogrzebowa i pogrzeb śp. Reginy w najbliższy wtorek o godz. 12.15. Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie …