V NIEDZIELA WIELKANOCNA 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 19.05.2019 r.

 

Dzisiaj w naszej parafii uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00. Miejsca w kościele rezerwujemy dla rodziców, chrzestnych i osób starszych z rodziny, a na balkonie kościoła dla rodzeństwa, i innych gości. Pozostałych parafian, także dzieci z godz. 11.00, prosimy o przyjście na inną Mszę św. Przez tzw. Biały Tydzień dzieci wraz z rodzicami będą uczestniczyły w Mszy św. o godz. 18.00 i majowym nabożeństwie.

W najbliższą środę o godz. 16.00 Msza św. z okazji 25 - lecia kapłaństwa, którą odprawi Ks. Jubilat Marek Kacprzak – Chrystusowiec. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

W czwartek po wieczornej Mszy św. w Sali Domu Parafialnego spotkanie lektorów czytających słowo Boże w dni powszednie na Mszach świętych. Zapraszamy także wszystkich chętnych do tej posługi.

 

NOC KOŚCIOŁÓW „Kościoły poznańskiego Łazarza” - sobota 25 maja Szczegóły na plakacie w gablocie.

 

Nabożeństwa majowe w niedziele o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy św. natomiast w sobotę o godz. 20.30 przy kapliczce Matki Bożej na cmentarzu.

 

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 rocznica I Komunii św. dla dzieci klas czwartych. W związku z tym w najbliższy piątek o godz. 16.30 próba dla tych dzieci, a następnie okazja do spowiedzi. Serdecznie zapraszamy.

 

W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Kinga Baziukiewicz z ul. Dąbrowskiego. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 9.30 na Junikowie. Polećmy zmarłą Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie …