III NIEDZIELA WIELKANOCNA 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 05.05.2019 r.

 

Dzisiaj Niedziela Biblijna rozpoczynająca TYDZIEŃ BIBLIJNY. Przed kościołem będzie można zabrać ciasteczko ze Słowem Bożym przygotowane przez redakcję Dobrej Nowiny. Ofiary zebrane przy tej okazji będą przeznaczone na rozwój naszej gazety parafialnej.

W poniedziałek o godz. 18.30 pierwsza katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy chcą ochrzcić dziecko w maju. Serdecznie zapraszamy.

W najbliższy wtorek 7 maja o godz. 18.00 Msza św., a następnie katecheza dla rodziców dzieci I KOMUNIJNYCH, Obecność obowiązkowa.

W piątek o godz. 16.30 spotkanie Akcji Katolickiej.

Także w piątek o godz. 18.45 kolejna próba dla dzieci przed I Komunią świętą.

Nabożeństwa majowe w niedziele o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy św. natomiast w soboty o godz. 20.30 na przemian przy kapliczce Matki Bożej na cmentarzu i przy figurze przed kościołem !!! W najbliższą sobotę przy kapliczce na cmentarzu.

W przyszłą niedzielę 12 maja przypada w naszej parafii ODPUST ku czci Chrystusa Dobrego Pasterza. Mszę św. odpustową o godz. 12.30 odprawi, słowo Boże wygłosi i poprowadzi procesję Ks. Kanonik Grzegorz Gałkowski – Proboszcz parafii pw. NMP Wniebowziętej w Lwówku. Prosimy panów do baldachimu i poczty sztandarowe. Zapraszamy wszystkie Grupy Duszpasterskie i Drogich Parafian.

Także w przyszłą niedzielę w naszej parafii Dzień Modlitw o Powołania i Pomocy dla Seminarium. Będziemy modlić się o powołania i za powołanych a po Mszach przed kościołem klerycy zbiorą ofiary na potrzeby swojej uczelni !!!

W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Andrzej Suchocki z ul. Engestroma – Msza św. pogrzebowa i pogrzeb w najbliższy wtorek o godz. 10.00, śp. Janina Witkowska-Kmieciak z ul. Szczęsnej – Msza św. pogrzebowa w najbliższą środę o godz. 12.00 w naszym kościele, a następnie pogrzeb na Junikowie i śp. Teresa Buchowska z ul. Pięknej – Msza św. pogrzebowa i pogrzeb w najbliższy piątek o godz. 11.00. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu - Dobry Jezu a nasz Panie …