III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 24.03.2019 r.

 

 

 

 

We wszystkie niedziele Wielkiego Postu Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.00. Gorzkie Żale o godz. 17.15 – natomiast o godz. 18.00 KRÓTKA BEZ KAZANIA WIECZORNA MSZA ŚW.

W najbliższy poniedziałek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego – jest to także Dzień Świętości Życia. Zbiórka ofiar do skarbon na Fundusz Obrony Życia. Dzisiaj można zabrać ze stolika pod chórem deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego, natomiast w poniedziałek będzie można złożyć przyrzeczenie w naszym kościele o godz. 18.00.

W najbliższe trzy dni / poniedziałek, wtorek i środa / w godz. od 8.30 do 12.30 w naszym kościele rekolekcje dla dzieci Szkoły Podstawowej nr. 70 .

W najbliższy czwartek o godz. 16.00 w kaplicy całodziennej adoracji, a następnie w Sali Domu Parafialnego spotkanie grup Modlitwy naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

W piątek 29 marca o godz. 8.00 w naszym kościele dodatkowa Msza św. za

 

Śp. Cezarego Steina Dyrektora Drukarni św. Wojciecha w Poznaniu w 70 r. śmierci – zamęczonego 26 marca 1949 roku w areszcie śledczym przy ulicy

 

27 Grudnia w Poznaniu a pochowanego na naszym cmentarzu.

Drogi Krzyżowe w piątek:

 

dla dzieci o 17.00. Zapraszamy z rodzicami.

 

dla młodzieży i dorosłych po wieczornej Mszy św.

Przy wejściu do kościoła można zabierać koperty na Daninę Diecezjalną. Składamy ją składać do skarbon.

Na zapleczu kościoła do nabycia są paschaliki w cenie 7 zł., jako nasza pomoc dla ubogich.

W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Ryszard Ulatowski z ulicy Szpitalnej i śp. Andrzej Knasiecki z ul. Wiosennej – Msza św. pogrzebowa za śp. Andrzeja w najbliższy poniedziałek o godz. 13.00 w naszym kościele a następnie pogrzeb na naszym cmentarzu. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie …