VII NIEDZIELA ZWYKŁA 2019

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

VII NIEDZIELA ZWYKŁA - 24.02.2019 r.

 

W najbliższy czwartek o godz. 16.00 w kaplicy całodziennej adoracji, a następnie w Sali Domu Parafialnego spotkanie grup Modlitwy naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

W tym tygodniu przypada czwartek przed I piątkiem, I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od g. 15.00, i w I piątek od 15.00 do 18.30 komunia dla dzieci od 16.00 co pół godziny do 17.30.

W I piątek o godz. 7.30 Msza św. z konferencją – zapraszamy szczególnie czcicieli Miłosierdzia Bożego naszej parafii, natomiast w sobotę – na Mszę św. o godz. 7.30 zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca naszej parafii i chętnych do modlitwy na różańcu – co miesiąc w I sobotę rozważania o Matce Najświętszej!!

Chorych pierwszopiątkowych w piątek odwiedzą Ks. Proboszcz i Ks. Marek, natomiast Ks. Waldemar w sobotę!!!

Organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy w dniach 27 i 28 kwietnia. Pragniemy zaprosić Maryję Królową Polski do nawiedzenia naszej parafii w kopii jej cudownego obrazu. Zapisy w zakrystii- koszt 120 zł. Przy zapisie wpłacamy 60 zł.

Parafia Podwyższenia Krzyża w Poznaniu organizuje w maju pielgrzymkę do Chorwacji wraz z Medjugorie. Szczegóły i zapisy w parafii na ul. Szamarzewskiego 3.

Kandydatom do bierzmowania przypominamy o kolejnych katechezach według ustalonego harmonogramu. Informujemy również, że Ks. Biskup przeniósł termin bierzmowania na dzień 25 kwietnia.

W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Irena Nowak z ul. Polskiej. Polećmy miłosierdziu Bożemu zmarłą – Dobry Jezu a nasz Panie …