IV NIEDZIELA ZWYKŁA 2019

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 03.02.2019 r.

 

 

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. pierwsza katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy chcą ochrzcić dziecko w lutym. Serdecznie zapraszamy.

Kandydatom do bierzmowania przypominamy o kolejnych katechezach według ustalonego harmonogramu.

Spotkanie redakcji Dobrej Nowiny w każdy wtorek o godz. 19.00. Zapraszamy chętnych do włączenia się w tworzenie gazetki parafialnej.

W środę spotkanie zespołu młodzieżowego o godzinie 19.00 w Sali Domu Parafialnego. Zapraszamy nowe osoby pragnące tworzyć nasz młodzieżowy zespół.

W czwartek 7 lutego zapraszamy do sali Domu Parafialnego na film pt. „Odważni” poruszający tematykę więzi rodzinnych oraz roli mężczyzny i ojca w domu. Film trwa 124 minuty. Początek o godz. 18.45

W najbliższy piątek o godz. 16.30 w Sali Domu Parafialnego spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy !!!

W tym tygodniu w poniedziałek biuro parafialne nieczynne.

W poniedziałek 11 lutego 2019 roku - XXVII Światowy Dzień Chorego. Informacje obchodów tego dnia w Poznaniu na plakacie w gablocie.

Wznawiamy bezpłatne korepetycje dla młodzieży z matematyki. Zapisy w zakrystii.

Zbiórka ministrantów i chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00. Prosimy rodziców o mobilizację swoich synów i zaplanowanie z nimi służby raz w tygodniu w dzień powszedni.

Organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy w dniach 27 i 28 kwietnia. Pragniemy zaprosić Maryję Królową Polski do nawiedzenia naszej parafii w kopii jej cudownego obrazu. Zapisy w zakrystii- koszt 120 zł. Przy zapisie wpłacamy 60 zł.

W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Józef Pilch z ul. Swojskiej – Msza św. pogrzebowa najbliższy wtorek o godz. 11.00, a następnie pogrzeb na naszym cmentarzu i śp. Kazimiera Szubarga z Pl. Waryńskiego – Msza św. pogrzebowa również we wtorek o godz. 12,15 i pogrzeb na naszym cmentarzu. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie …