XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

33 NIEDZIELA ZWYKŁA - 18.11.2018 r.

 

W najbliższy czwartek o godz. 16.00 w kaplicy całodziennej adoracji spotkanie grup Modlitwy naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

 

W przyszłą niedzielę – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. W naszej parafii Dzień Modlitw o Powołania i Pomocy dla Seminarium. Po Mszach świętych przed kościołem klerycy zbiorą ofiary na potrzeby swojej uczelni !!!

 

Także w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 ministranci klas siódmych i ósmych otrzymają alby – strój ministranta seniora.

 

Każdego miesiąca odbywają się spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Grafik spotkań na stronie internetowej naszej parafii i w gablocie przy wejściu do kościoła. Wszelkich informacji udziela Ks. Waldemar.

 

W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Hanna Dokrzewska-Fornalik z ul. Dąbrowskiego. Msza św. pogrzebowa w najbliższy wtorek o godz. 9.00 w naszym kościele, a następnie pogrzeb na Górczynie. Polećmy zmarłą Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie…