X NIEDZIELA ZWYKŁA 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

X NIEDZIELA ZWYKŁA - 10. 06. 2018 r.

1. W poniedziałek 11 czerwca o godz.18.45 w Sali Domu Parafialnego spotkanie dla wszystkich ministrantów młodszych i starszych. Obecność obowiązkowa. Serdecznie zapraszamy.

2. We wtorek spotkanie redakcji Dobra Nowina. Zapraszamy nowe osoby chętne do włączenia się tworzenie naszego tygodnika parafialnego. Spotkanie redakcji o godzinie 19.00 w Sali Domu Parafialnego.

3. W środę o godzinie 18.45 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 2 gimnazjum. Przynosimy indeksy. Spotkanie w Sali Domu Parafialnego.

4. Także w środę o godz. 20.00 w naszym kościele kolejne nabożeństwo fatimskie.

5. W piątek po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy członków Akcji Katolickiej i wszystkich chętnych  na film pt. JAK BÓG DA. Komedia, która poruszy każdego.

6. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św,, natomiast w sobotę i niedzielę o godz. 17.30.

7. Zbliża się dzień tradycyjnej Archidiecezjalnej Pielgrzymki Mężczyzn i Młodzieży Męskiej do Sanktuarium Matki Bożej w Tulcach, która odbędzie się w niedzielę, dnia 17 czerwca 2018 roku. Msza św. o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.

8. Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu informuje, że rozpoczyna się czas rekrutacji kandydatów na I rok formacji ku kapłaństwu w roku akademickim 2018/2019.

Więcej informacji w gablocie przed kościołem.

9. Nasza parafia organizuje w dniach 21 do 23 września 3 dniową pielgrzymkę Szlakiem Dolnośląskich Świątyń. Zwiedzimy:

- Brzeg/bazylika pw. Św. Mikołaja., barokowy kościół Podwyższenia Krzyża, ratusz, zamek Piastów/

- Nysę / bazylika św. Jakuba i Agnieszki, rynek, kościół św. Piotra i Pawła /

- Przejedziemy do Czech / jaskinia na Pomezi, Jesenika – jedno z najstarszych uzdrowisk w Czechach, kościół NMP Wspomożycielki Wiernych Mariahilf/

- Prudnik / Sanktuarium św. Józefa miejsce internowania Kardynała Stefana Wyszyńskiego, udamy się też do Moszny i zwiedzimy bajeczny zamek

Koszt 600 zł razem z biletami wstępów do zwiedzanych obiektów. Zapisy w zakrystii z wpłatą 200 zł.