VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA - 13. 05. 2018 r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dzisiaj w niedzielę 13 maja o godz. 20.00 nabożeństwo fatimskie w połączeniu z nabożeństwem majowym.  Serdecznie zapraszamy wszystkich Czcicieli Matki Bożej.
2. Nabożeństwa majowe w niedziele o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy św. natomiast w soboty o godz. 20.30  na przemian przy kapliczce Matki Bożej na cmentarzu i przy figurze przed kościołem/w sobotę 19 maja przy kościele/
3. W poniedziałek spotkanie ministrantów młodszych i starszych zaraz po wieczornej Mszy św. Prosimy rodziców i dziadków o przypomnienie synom i wnukom.
4. We wtorek spotkanie redakcji Dobra Nowina o godzinie 19.00 w Sali Domu Parafialnego zapraszamy nowe osoby chętne do tworzenia tygodnika naszej parafii.
5. Za tydzień w niedzielę 20 maja uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00. Miejsca w kościele rezerwujemy dla rodziców, chrzestnych i osób starszych z rodziny, a na balkonie kościoła dla rodzeństwa, i innych gości. Pozostałych parafian, także dzieci z godz. 11.00, prosimy o przyjście na inną Mszę św.
Do robienia zdjęć jest wyznaczony fotograf, stąd nie należy przeszkadzać dzieciom prywatnymi aparatami, komórkami i  kamerami.
6. W tym tygodniu będą próby przed I Komunią św.: w poniedziałek i wtorek o godz. 18.45.
7. W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 odnowienie obietnic chrztu św., natomiast w sobotę o godz. 9.00 spowiedź dla dzieci.
8. Spowiedź dla rodziców, rodzeństwa, chrzestnych w tym tygodniu codziennie w godz. 7.00 – 8.10 i od 17.00 do 18.30.
9. W najbliższą sobotę 19 maja w Wigilię Uroczystości Zesłania Świętego na Mszy św. o godz. 18.00 obchody jubileuszu 1050 lecia biskupstwa w parafiach, natomiast w dniach 22, 23 i 24 czerwca – centralne w naszej archidiecezji.
10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i koniec okresu wielkanocnego.
11. Sakrament bierzmowania młodzież naszej parafii z klas III Gimnazjum przyjmie 22 maja o godz. 18.00 w kościele św. Jerzego przy ulicy Swoboda. Próby przed uroczystością 18 i ostatnia próba 21 maja o godz. 19.45 w kościele pw. św. Jerzego.