II NIEDZIELA WIELKANOCNA 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA WIELKANOCNA

8. 04. 2018 r

1.      Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy świętej uczczenie relikwii św. s. Faustyny. O godz. 15:00  Koronka i Litania do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy nie tylko czcicieli Bożego Miłosierdzia, ale wszystkich parafian.

2.      Także dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia Bożego zbiórka ofiar do skarbon na Caritas Diecezjalną. Natomiast dzieci przynoszą skarbonki wielkopostne, do których zbierały swoje oszczędności dla potrzebujących.

3.      W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII w Sali na zapleczu kościoła.

4.      W poniedziałek 9 kwietnia przeniesiona z 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – jest to także Dzień Świętości Życia. Zbiórka ofiar do skarbon na Fundusz Obrony Życia. Dzisiaj można zabrać ze stolika pod chórem deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego, natomiast w poniedziałek będzie można złożyć przyrzeczenie w naszym kościele o godz. 18.00.

5.      W poniedziałek 9. 04 od godziny 8.30 w biurze parafialnym przyjmujemy rezerwacje intencji mszalnych na drugie półrocze.

6.      Także w poniedziałek o godz. 18.45 spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy chcą swoje dzieci ochrzcić w kwietniu.

7.      Również w poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie wszystkich ministrantów w sali Domu Parafialnego.

8.     We wtorek spotkanie redakcji Dobra Nowina o godzinie 19.00 w Sali Domu Parafialnego zapraszamy nowe osoby chętne do tworzenia tygodnika naszej parafii.

9.      W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 2 gimnazjum o godzinie 18.45 w sali Domu Parafialnego.

10.   W najbliższy piątek w Tygodniu miłosierdzia o godz. 15.00 – dodatkowa Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych dla seniorów, ludzi podeszłych wiekiem z naszej parafii. Po Mszy św. w Sali Domu Parafialnego spotkanie przy kawie i placku. Na to spotkanie zapraszamy także członków Akcji Katolickiej naszej parafii w ramach miesięcznej katechezy.

11.   W przyszłą niedzielę rozpocznie się IX Ogólnopolski TYDZIEŃ BIBLIJNY pod hasłem „Pismo Święte„

12.  Niedziela za tydzień to 3 niedziela miesiąca ofiary zebrane podczas Mszy św. przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.

13.   W poniedziałek 16.04 o godzinie 18.45 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

14.  W sobotę 21.04 o godzinie 9.00 I spowiedź dzieci pierwszokomunijnych.

15.   W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie: śp. Mirosław Spychała z ul. Radosnej i śp. Krystyna Grochowicz z ul. Nowy Świat. Polećmy tych zmarłych BOŻEMU MIŁOSIERDZIU…