WIELKANOC 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 1. 04. 2018

1. Serdeczne podziękowanie składamy parafianom za ofiary na kwiaty związane z Triduum, za ofiary na paczki świąteczne dla rodzin potrzebujących takiej pomocy w naszej parafii, dziękujemy także za złożoną Daninę Diecezjalną. Ks. Dominikowi i jego zespołowi dziękujemy za dekorację Ołtarza – ciemnicy i Grobu Pańskiego. Służbie liturgicznej ołtarza dziękujemy za wysiłek włożony w przygotowanie liturgii świętego Triduum. Składamy Wszystkim Parafianom i Gościom najlepsze świąteczne życzenia.
2. W I święto nie ma Mszy św. o g. 7.30.
3. Natomiast w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w niedzielę.
4. Składka w II święto przeznaczamy na KUL i Wydział Teologiczny w Poznaniu.
5. We wtorek Ks. Proboszcz nie obecny w biurze parafialnym.
6. Nowenna do Miłosierdzia Bożego w święta o godz. 9.15, natomiast w tygodniu o godz. 7.45
7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.  Spowiedź w czwartek  od g. 15.00, natomiast spowiedź w I piątek od 15.00 do 18.30 /komunia dla dzieci od 16.00 co pół godziny do 17.30/. W I piątek o godz. 7.15 Msza św. z konferencją – zapraszamy szczególnie czcicieli Miłosierdzia Bożego naszej parafii, natomiast w sobotę – na Mszę św. o godz. 7.15 zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca naszej parafii.
8. Z racji Oktawy Wielkanocnej w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
9. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Podczas każdej Mszy świętej będzie można uczcić relikwie św. s. Faustyny. Natomiast o godz. 15:00 będzie Koronka i Litania do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy nie tylko czcicieli Bożego Miłosierdzia, ale wszystkich parafian.
10. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia Bożego rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia – zbiórka do skarbon na Caritas Diecezjalną. Natomiast dzieci w Niedzielę Miłosierdzia przyniosą na Mszę św. na której będą – skarbonki wielkopostne, do których zbierały swoje oszczędności dla potrzebujących.