I NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1 Niedziela Adwentu - 3. 12. 2017 r.

1. Rozpoczęliśmy Adwent. Roraty dla wszystkich z udziałem dzieci o godz.18.00 od poniedziałku do piątku. Dzieci w tym roku będą przynosiły na roraty serduszka z jednej strony imię i nazwisko, z drugiej strony dobry uczynek Z podpisanych serduszek będą losowane figurki. Na zapleczu kościoła są do nabycia lampiony na roraty dla dzieci.

2. Serdecznie zapraszamy na pierwsze roraty dla młodzieży i dorosłych w sobotę 9 grudnia na godz. 6.00 rano. Po Mszy będzie śniadanie.

3. W soboty Adwentu nie będzie Mszy św. o godz. 7.15, zapraszamy na Roraty o godz. 6.00

4. W przyszłą niedzielę ofiary do skarbon na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

5. W poniedziałek 4 grudnia zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów. O godzinie 18.00 Msza święta i po spotkanie w Sali Domu Parafialnego.

6. We wtorek spotkanie redakcji Dobra Nowina o godzinie 19.00 w Sali Domu Parafialnego zapraszamy nowe osoby chętne do tworzenia tygodnika naszej parafii.

7. Także we wtorek spotkanie młodzieżowego zespołu muzycznego o godzinie 19.00 w Sali Domu Parafialnego. Zapraszamy również chętne osoby do śpiewu na Chwałę Panu.

8. W piątek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z tej okazji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.15, 10.00 i 18.00

8. Adwentowe świece Caritas, jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, rozprowadzamy w każdą niedzielę po Mszach świętych na zapleczu kościoła i przed kościołem. Duże świece w cenie 13 zł, małe 6 zł.

9. Są wystawione skarbony z napisem „Spraw radość bliźniemu na Święta”. Ofiary przeznaczymy na paczki świąteczne dla dzieci i rodzin potrzebujących w naszej parafii.

10. Opłatki wigilijne są do nabycia w Kancelarii parafialnej po niedzielnych Mszach św. oraz w dni powszednie w godzinach przyjęć – są poświęcone przez Ks. Proboszcza.

11. Dziś obchodzi swoje 17 – te urodziny „Dobra Nowina”. Redakcji dziękujemy za pracę włożoną w tworzenie naszej gazety i życzymy dalszego rozwoju.