XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

32 NIEDZIELA ZWYKŁA - 12. 11. 2017

1. Dzisiaj – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka ofiar do skarbon na pomoc Kościołom na Bliskim Wschodzie. Serdeczne „Bóg zapłać”

2. Także dzisiaj o godz. 16.00 w Sali Domu Parafialnego spotkanie popielgrzymkowe uczestników parafialnej pielgrzymki w Góry Świętokrzyskie.

3. W środę 15 listopada o godzinie 18.45 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas 3 gimnazjum. Spotkanie w sali domu parafialnego.

4. Jeszcze w tym tygodniu do środy włącznie modlimy się za zmarłych z wymienianek w modlitwie wiernych podczas Mszy świętych i o godz.17.15 odmawiamy różaniec.

5. W najbliższą sobotę 18 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się IV FORUM EWANGELIZACYJNE ARCHIDIECEZJI POZNAŃSKIEJ. Bliższe informacje w gablocie. Zapraszamy.

6. Stowarzyszenie Opieki nad Zabytkowym Cmentarzu Jeżyckim informuje, że podczas przeprowadzonej kwesty na tutejszym cmentarzu w dniu Wszystkich Świętych zebrano kwotę 6598 zł i 30 groszy. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.