XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

31 NIEDZIELA ZWYKŁA - 5. 11. 2017

1. Dzisiaj o godz. 16.00 w Sali Domu Parafialnego spotkanie po pielgrzymkowe dla uczestników parafialnej pielgrzymki do Fatimy a w przyszłą niedzielę także o godz. 16.00 spotkanie po pielgrzymkowe uczestników parafialnej pielgrzymki w Góry Świętokrzyskie.

2. W poniedziałek o godz. 18.00 miesięczne spotkanie młodzieży klasy VII Szkoły Podstawowej i II klasy Gimnazjum przygotowujące do bierzmowania. Spotkania odbywają się w salach na górze na zapleczu kościoła.

3. Również w poniedziałek zbiórka wszystkich ministrantów starszych i młodszych. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00 i potem spotkanie w Sali domu parafialnego.

4. Także w poniedziałek o godz. 18.45 katecheza dla rodziców i chrzestnych, którzy pragną ochrzcić swoje dziecko w listopadzie.

5. We wtorek 7 listopada o godz. 18.00 w sali na górze wznawiamy spotkania Kręgu Biblijnego. Zapraszamy młodzież i dorosłych.

6. W środę 8 listopada spotkanie Szafarzy, Ministrantów starszych, Ministrantów lektorów spotkanie w Sali Domu parafialnego po wieczornej Mszy św. Konferencje wygłosi ks. Krystian Sammler – referent Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej.

7. W sobotę obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele jak w dzień powszedni oraz dodatkowa o godz. 10.00 w intencji Ojczyzny, natomiast uroczystości patriotyczno - religijne o godz. 12.00 na naszym cmentarzu przy pomniku Serca Pana Jezusa. Składka tego dnia na potrzeby Stolicy Świętej

8. W sobotę także wspomnienie św. Marcina. Zapraszamy - jak co roku - emerytów, rencistów na rogale świętomarcińskie po Mszy św. o godz. 10.00. do Sali Domu Parafialnego. Tego dnia Koronka do Miłosierdzia Bożego będzie odmawiana o godzinie 9.45 - przed Mszą Św. za Ojczyznę. Postarajmy się wywiesić flagi narodowe.

9. Jeszcze w tym tygodniu modlimy się za zmarłych z wymienianek  w modlitwie wiernych podczas Mszy świętych i o godz.17.15 odmawiamy różaniec.