XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

26 NIEDZIELA ZWYKŁA - 1. 10. 2017 r.

1. W poniedziałek o godz. 18.45 w sali Domu parafialnego katecheza dla rodziców i chrzestnych pragnących ochrzcić swoje dzieci w październiku.
2. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie redakcji gazety Dobra Nowina Zapraszamy nowe osoby do tworzenia parafialnej gazety.
3. Także we wtorek o godz. 19.00 spotkanie młodzieżowego zespołu muzycznego w Sali domu parafialnego. Zapraszamy młode chętne osoby pragnące śpiewać i grać na chwałę Panu.
4. W czwartek 5 października w liturgii Kościoła przypada wspomnienie św. S. Faustyny. Po każdej Mszy św. w naszym kościele będzie można uczcić relikwie świętej przez ucałowanie.
5. W najbliższy piątek 6 października wspominamy 26 rocznicę konsekracji naszego kościoła
6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca – czwartek – dzień poświęcony w naszej parafii modlitwie w intencji powołań do służby w Kościele. Spowiedź w czwartek od g. 15.00, natomiast spowiedź pierwszopiątkowa od 15.00 do 18.30 dla młodzieży i dorosłych, dla dzieci od 16.00 i komunia święta o godz. 16.00, 16.30, 17.00 i 17.30. W I piątek o godz. 7.15 Msza św. z konferencją – zapraszamy szczególnie czcicieli Miłosierdzia Bożego naszej parafii, natomiast w sobotę Wspólnotę Żywego Różańca.
7. Chorych comiesięcznych i kwartalnych  odwiedzimy: Ks. Proboszcz i Ks. Kapelani w piątek, Ks. Dominik w sobotę.
8. Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe. O godz. 17.00 dla dzieci /od poniedziałku do piątku/ i codziennie dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30. Rozważania poprowadzą /w poniedziałek – Żywy Różaniec, we wtorek – Caritas Parafialna, w środę – Szafarze i Służba Ołtarza, w czwartek – Akcja Katolicka, w piątek – Czciciele Miłosierdzia Bożego, w sobotę i niedzielę – Kapłani i S. Pallotynki/, po różańcu Msza św.
9. W przyszłą niedzielę„ Dzień Papieski” pod hasłem – Idźmy naprzód z nadzieją. Zbiórka ofiar do skarbon na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
10. Kandydaci do sakramentu bierzmowania z naszej parafii – klasy VII, II i III Gimnazjum rozpoczną w tym roku szkolnym swoje przygotowanie wspólnym spotkaniem w poniedziałek 9 października o godz. 19.00 w kościele. Serdecznie zapraszamy.

Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017