VI NIEDZELA ZWYKŁA 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 12. 02. 2017 r.

1.W poniedziałek o godzinie 17:00 zbiórka dla ministrantów młodszych i kandydatów w Sali Domu Parafialnego. Natomiast po wieczornej Mszy św. zbiórka ministrantów starszych. Serdecznie zapraszamy i prosimy rodziców i dziadków o przypomnienie synom i wnukom.

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. katecheza dla rodziców dzieci I Komunijnych, natomiast w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie książeczek dzieciom, które w maju przystąpią do I Komunii św. Serdecznie zapraszamy.

3. We wtorek spotkanie redakcji Dobra Nowina o godzinie 19:00 w sali Domu Parafialnego.

4. W najbliższy piątek o godz. 16.30 w Sali Domu Parafialnego spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

5. W poniedziałek 20 lutego o godz. 18.45  w sali Domu Parafialnego Krąg Biblijny - tym razem podejmiemy refleksję na temat Księgi Nahuma.

6. W poniedziałek 27 lutego  o godz. 18.45 w sali Domu Parafialnego spotkanie dorosłych osób, chcących przygotować się do Sakramentu Bierzmowania.

7. W tym tygodniu ks. Proboszcz nieobecny w biurze parafialnym.

8. W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Karolina Kmieciak z ul. Dąbrowskiego, śp. Eugeniusz Wawrzyniak z ul. Nowy Świat i śp. Marian Wawrzyniak z ul. Polskiej. Msza św. pogrzebowa za śp. Eugeniusza i Mariana w najbliższą środę o godz. 11.00 w naszym kościele, a następnie pogrzeb na naszym cmentarzu. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie…