4 NIEDZIELA ZWYKŁA 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29. 01. 2017 r

1. W czwartek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w naszym kościele o 7.15, 10.00 i 18.00. Świecenie gromnic podczas każdej Mszy św. Prosimy o przyjście ze świecami. Święto Ofiarowania Pańskiego obchodzone jest w całym Kościele jako Dzień Życia Konsekrowanego. Będziemy w tym dniu w szczególny sposób pamiętali w modlitwie o wszystkich osobach konsekrowanych. Wdzięczni za modlitwę, jaką podejmują siostry klauzurowe, czujemy obowiązek zapewnienia im podstawowych warunków życia. Wobec tego 2 lutego ofiary do skarbon przeznaczymy na potrzeby klasztorów klauzurowych. Biuro parafialne w tym dniu nieczynne.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.  Spowiedź w czwartek  od g. 15.00, natomiast spowiedź w I piątek od 15.00 do 18.30 komunia dla dzieci od 16.00 co pół godziny do 17.30.

3. W I piątek o godz. 7.15 Msza św. z konferencją – zapraszamy szczególnie czcicieli Miłosierdzia Bożego naszej parafii, natomiast w sobotę – na Mszę św. o godz. 7.15 zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca naszej parafii i chętnych do modlitwy na różańcu – co miesiąc w I sobotę rozważania o Matce Najświętszej.

4. Chorych pierwszopiątkowych w piątek odwiedzi Ks. Proboszcz i Księża Kapelani, natomiast Ks. Dominik wyjątkowo w II sobotę miesiąca tj.11 lutego.