III NIEDZIELA ZWYKŁA 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 22. 01. 2017 r

1. Dzisiaj o godz. 17.00 w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu Chóru  Mieszanego Poznańskiej Szkoły Muzycznej II stopnia pod dyrekcją  Andrzeja Kamprowskiego. Sopran - Paulina Zarębska. Organy – Tomasz Kramer. Zapraszamy.

2. Także dzisiaj zbiórka ofiar do skarbon na  Radio EMAUS.

3. Biuro parafialne czynne według ustalonych dni i godzin. Ks. Proboszcz będzie jeszcze w tym tygodniu nieobecny w biurze.

4. W najbliższy czwartek o godz. 16.30 spotkanie Grup Modlitwy i Parafialnego Zespołu Caritas w Sali Domu Parafialnego. Serdecznie zapraszamy.

5. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o zjednoczenie chrześcijan. Również w naszym kościele podczas codziennych Mszy św. modlimy się o zjednoczenie wszystkich chrześcijan, natomiast program nabożeństw ekumenicznych w Poznaniu wywieszony jest w gablocie przed kościołem.

6. Każdego 27 dnia miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00 przy grobie śp. dr Wandy Błeńskiej jest odmawiany różaniec misyjny – najbliższy w piątek tego tygodnia. Zapraszamy.

W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Sfora Stefania z ul. Szpitalnej – Msza św. pogrzebowa w najbliższy wtorek o godz. 9.15 w naszym kościele, a następnie pogrzeb na naszym cmentarzu. Polećmy zmarłą Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie…